Czech Power Generation s.r.o.

CPG – Czech Power Generation s.r.o.

Společnost CPG nabízí komplexní služby v oblasti poradenství, projektování, výstavby a financování fotovoltaických elektráren. Konsorcium společností pracujících na projektech CPG zajistí veškeré činnosti spojené s výstavbou fotovoltaických elektráren.

Výhodou spolupráce se společností CPG – Czech Power Generation s.r.o. je především komplexnost poskytovaných služeb. Nabízíme nejen konečnou realizaci výstavby FVE, ale také zajištěné všech činností, které předcházejí samotné realizaci. Příprava realizace projektu výstavby fotovoltaické elektrárny, sebou nese několik na sobě navazujících kroků, které jsou klíčové pro rozhodnutí o podobě a velikosti budoucí fotovoltaické elektrárny.

Klíčové kroky před realizací FVE

Nabízíme nejen výstavbu samotné FVE, ale také:

Potřebuji navrhnout řešení

Nabízené služby

Poskytujeme služby v celém procesu přípravy a výstavby FVE.

Investice do energetického hospodářství

Společnost CPG – Czech Power Generation s.r.o. nabízí ve spolupráci se společností Czech Green Energy s.r.o. 100 % investování do projektů týkajících se energetických opatření vedoucí k úsporám elektrické energie, především pak do projektů výstavby fotovoltaické elektrárny o předpokládaném výkonu minimálně 200 kWp nebo do portfolia menších projektů.

Pod jménem Czech Green Energy spojujeme naše know-how s investiční silou finanční skupiny DRFG ve výstavbě a dlouhodobém pronájmu FVE na komerčních nemovitostech bez dotací a bez potřeby kapitálové participace vlastníka nemovitosti. Projekty jsou kompletně financovány finanční skupinou DRFG bez investičních a provozních dotací. Nejsou proto potřeba žádné investice ze strany zájemce.

Realizace

Contact Us

(255) 352-6258

1234 Divi St. #1000
San Francisco, CA 94220

Visit Us

Monday: 9am–4pm
Tuesday: 9am–4pm
Wednesday: 9am–4pm
Thursday: 9am–4pm
Friday: 8am–2pm

Weekends: Closed